درخواست مشاوره رایگان و دریافت نمونه فایل‌های کلاس

| به مناسبت فصل تابستان

جستجو پیشرفته محصولات
1
دوره دوزبانه‌شو یک و دو
9,800,000 8,820,000تومان
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

صفر تا صد آموزش آنلاین زبان انگلیسی

خواندن این مطلب

5 دقیقه

زمان میبرد!

صفر تا صد آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی، در دنیای امروز یکی از مباحث مفید و تاثیرگذار در حوزه آموزش می باشد. امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که به عصر ارتباطات و اطلاعات مشهور است. زبان آموزان با استفاده از گوشی های هوشمند و لپ تاپ در هر زمان و مکانی می توانند به آموزش و اطلاعات خود دسترسی داشته باشند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی این امکان را برای شما به وجود می آورند که بتوانید مهارت های زبانی خود را تقویت کنید. این سبک از آموزش نه تنها از لحاظ کیفیتی بسیار برای زبان آموزان مناسب می باشد بلکه در هزینه شما هم صرفه جویی می شود. شما می توانید به راحتی در خانه و به دور از ترافیک و هدر دادن وقت به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی بپردازید. در ادامه این بخش از مقاله به صفر تا صد آموزش آنلاین زبان انگلیسی و فواید آموزش آنلاین می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

یادگیری آنلاین یعنی چی؟

یادگیری آنلاین یک رسانه آموزشی که زبان آموزان به وسیله اینترنت می توانند در دوره های آموزشی شرکت کنند. زبان آموزان دیگر نیازی به حضور در کلاس های درس را ندارند و می توانند در خانه یا هرجای دیگری که مایل هستند با آموزش های آنلاین، زبان انگلیسی بیاموزند. برای بعضی از افراد یادگیری آنلاین یعنی مدرک گرفتن از طریق برنامه درسی آنلاین موسسه زبان و دانشگاه است. البته این روش یکی از بهترین نوع تدریس است، چون شما در هرکجای دنبا که باشید می توانید در این دوره ها شرکت کنید. البته آموزش آنلاین معایبی هم دارد، بعضی از افراد در کلاس های حضوری بهتر یاد می گیرند و با بقیه افراد حاضر در کلاس هم ارتباط می گیرند. از اینجا به بعد به فواید مهم کلاس آنلاین زبان انگلیسی می پردازیم.

فواید کلاس آنلاین زبان انگلیسی

کلاس آنلاین زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا به زبان های دیگری به راحتی بتوانید صحبت کنید و چند زبانه شوید. اگر هنوز اطلاعی از جایگزین شدن یادگیری آنلاین به جای کلاس حضوری و سنتی ندارید پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید و فواید کلاس آنلاین زبان را برای شما بازگو کنیم:

هزینه کمتر

هزینه کلاس آنلاین نسبت به کلاس حضوری کمتر و به صرفه تر است، چون دیگر نیاز نیست شما برای رفت و آمد هزینه ای پرداخت کنید و همینطور از پرداخت هزینه های مازاد کلاس حضوری مانند قبض و اجاره ملک و غیره آزاد می شوید. هزینه شهریه کلاس آنلاین نیز به صرفه تر است.

نداشتن جغرافیا

اگر شما فقط یک لب تاپ یا لپ تاپ با اینترنت در دسترس داشته باشید، در هر کجای دنیا که باشید بدون هیچ محدودیت زمان و مکانی می توانید با استادی که دوست دارید در کلاس زبان آنلاین شرکت کنید. شما به راحتی می توانید بهترین مدرسی که فکر می کنید برای آموزش مناسب است، بدون در نظر گرفتن مسافت انتخاب کنید.

صرفه جویی در وقت

در این رو ش از کلاس آنلاین شما نیازی به حاضر شدن و رسیدن به آموزشگاه یا کلاس را ندارید. حتی وقت خود را در شلوغی و ترافیک هدر ندهید. می توانید به راحتی در منزل خود، پشت میز خود به راحتی بنشینید و از کلاس زبان خود همراه با نوشیدن قهوه لذت ببرید.

آرامش در کلاس های آنلاین

بزرگترین و مهمترین مزیت کلاس آنلاین زبان انگلیسی، صحبت از آرامشی است که زبان آموزان در این کلاس های آنلاین دارند. زبان آموزان بدون ترس و استرس برای رسیدن به آموزشگاه و یا رو به رو شدن با مشکلاتی که در مکانی که با آن غریبه هستید مواجهه می شوید. شما با شرکت در کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی به راحتی و بدون استرس دوره های خود را می گذرانید.

یادگیری فعال

کلاس های آموزش آنلاین، مکانی برای مکالمه های آزاد و یادگیری مهم و کاربردی هستند. ویژگی هایی مانند به اشتراک گذاشتن صفحه های آموزشی گوناگون، پخش کردن فیلم و آزمون گرفتن از همه و افزایش یادگیری زبان آموزان نقش دارند. در کلاس های حضوری احتمال دارد بیشتر زبان آموزان به درس گوش ندهند که این موضوع باعث افت شدید در نمرات آزمون آنها می شود.

انعطاف پذیری در روش آنلاین

در این روش زبان آموزان، آزادی عمل دارند که کلاس و برنامه های خود را هماهنگ کنند. در کلاس های حضوری زبان انگلیسی، زمان کلاس ها به وسیله خود آموزشگاه از قبل تنظیم می شود و زبان آموزان نمی توانند آن را تغییر دهند و باید برنامه های خود را با زمان کلاس هماهنگ کنند و حتی بعضی اوقات ممکن نیست. کسانی که روش آنلاین آموزش زبان انگلیسی را انتخاب می کنند به این دلیل است که زمان بندی کلاس دست خودشان است و به راحتی می توانند برنامه ریزی کنند و به بقیه کارهای خود هم برسند.

ذخیره کلاس های درس و مرور کردن آن

بعضی از درس های زبان انگلیسی نیاز به تمرین و تکرار بیشتر برای یادگیری زودتر دارد. یکی از مزیت های کلاس آنلاین زبان، قابلیت تمرین و مرور درس ها به وسیله ضبط کردن کلاس درس است. ضبط کلاس های درس آنلاین روش مناسبی برای تقویت یادگیری زبان انگلیسی زبان آموزان، بعد از کلاس می باشد. شما می توانید به راحتی با گوشی یا کامپیوتر خود ویدیوهای درسی را ضبط کنید و این ویدیوها همیشه در دسترس شماست و روزانه می توانید درس های قبلی را تمرین و برای جلسه بعد آماده باشید.

افزایش اعتماد به نفس با کلاس های آنلاین

بعضی از مردم مهارت زیادی در یادگیری دارند ولی به دلیل کمبود اعتماد به نفس یا خجالتی بودن آنها، در کلاس های حضوری شرکت نمی کنند. یکی از ویژگی و فواید کلاس های آنلاین این است که شما به راحتی با استاد زبان خود صحبت می کنید و باهم ارتباط می گیرید. این موضوع به تقویت زبان انگلیسی شکا کمک می کند و اعتماد به نفس شما افزایش می یابد.

بالارفتن سرعت یادگیری با خودتان

یکی از ویژگی های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، پیشرفت در زبان متناسب با سرعت شماست. افراد حاضر در کلاس های حضوری با توانایی یادگیری گوناگون حضور دارند و مدرس زبان با توجه به یادگیری افراد در کلاس، آموزش را پیش می برد. اما در کلاس های آنلاین سرعت پیشرفت کلاس به روند پیشرفت زبان آموزان بستگی دارد. پس با شرکت در کلاس آنلاین زبان از آموزش و یادگیری عقب نمی مانید.

تمرکز کردن

در آموزش آنلاین، شما می توانید محیطی آرام را برای خود انتخاب کنید و به یادگیری و کلاس خود بپردازید. شما وقتی که در ذهنیت درستی هستید، می توانید مباحث درسی خود را مرور کنید. بهترین حالت ذهنی برای یادگیری زبان انگلیسی این است که در مکانی که هستید احساس مثبت، آرامش و تمرکز ذهنی و اعتماد به نفس داشته باشید. احساسات منفی می تواند پیامدهای منفی داشته باشد مثل تمرکز ضعیف که باعث می شود ذهنتان به سمت چیزهای دیگر برود و حواستان کاملا پرت می شود.

تقویت مغز خود

یاگیری و تمرین و تکرار به این معنی است که مغز شما به بهترین نحو با فکرکردن تقویت می شود. مغز فعال سلامت روان را بهبود می بخشد و ذهن را برای جذب سریعتر اطلاعات آموزش می دهد. وقتی شما مغز خود را به طور مداوم به چالش می کشید، آن را سالم و فعال نگه داشته اید. یکی از فواید آموزش آنلاین زبان انگلیسی این است که شما تا زمانی که اینترنت دارید، در هر جا و زمانی که هستید مغز خود را به کار می گیرید. فراموش نکنید هرچه بیشتر مغز را تحریک کنید، سالم تر هستید. روش های تحریک مغز عبارتند از:

  1. گوش دادن به پادکست های آموزشی و اخبار
  2. تماشای فیلم های آموزشی کوتاه
  3. خواندن پست های اینستاگرامی یا وبلاگ به زبان انگلیسی
درباره نویسنــده
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

یـک جلسه مشـاوره رایـگان

دریـافت نمونـه فایـل‌های کلاس

لطفا شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

مشـاوریـن مــا در سـریع تـریــن زمــان بــا شمـا تـماس میـگیـرن

یـک جلسه مشـاوره رایـگان

دریـافت نمونـه فایـل‌های کلاس

لطفا شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

مشـاوریـن مــا در سـریع تـریــن زمــان بــا شمـا تـماس میـگیـرن