قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
نحوه پرداخت
شیوه ارسال کالا
مدت زمان تحویل
انصراف از خرید
روند مرجوعی
روند استرداد وجه
قوانین تضمین یادگیری
قوانین و مقررات عمومی

 • تمام اصول و قوانین وبسایت دکتر منوچهرزاده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک، قانون جرائم رایانه‌ای، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. همچنین کاربران نیز ملتزم به رعایت این قوانین هستند. وبسایت دکتر منوچهرزاده حق تغییر شروط و اصلاح این قوانین را به‌صورت کلی و جزئی دارد و استفاده کاربران از وبسایت به منزله امضا و پذیرش این شروط است.
 • زمانی که شما وارد سایت می‌شوید وبسایت دکتر منوچهرزاده نیز مانند اکثر سایت‌ها، از طریق روش‌های استاندارد و به طور خودکار آدرس سایتی را که از آن می‌آیید، اطلاعات صفحاتی از سایت را که مشاهده کرده‌اید، آی‌پی آدرس، نوع مرورگر و سیستم‌عاملی که استفاده می‌کنید دریافت می‌کند. این عمل، شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایت‌مندی کاربران از سایت را در پی خواهد داشت. ورود به سایت از سوی کاربران با آگاهی از این واقعیت صورت می‌گیرید و به منزله اعلام رضایت نسبت به دسترسی و ذخیره کردن اطلاعات مزبور خواهد بود.
 • وبسایت دکتر منوچهرزاده صرفاً به‌منظور ارائهٔ امکانات به کاربران و جلوگیری از سوء ‌استفاده‌های احتمالی، سرویس چت را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برای مثال اگر کاربری وجهی را پرداخت کند و یا سؤالی داشته باشد می‌تواند در قسمت چت آنلاین (واتساپ) با پشتیبان ارتباط بگیرد.
 • به دلیل سهولت در استفاده کاربران تمامی قیمت‌ها در وبسایت دکتر منوچهرزاده به “تومان” است.
 • مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهدهٔ صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که در نتیجۀ غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهدۀ وی است. بدین‌وسیله کاربر موافقت می‌کند هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمۀ عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به وبسایت دکتر منوچهرزاده اطلاع دهد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
نحوه پرداخت

پرداخت اینترنتی

کاربران وبسایت دکتر منوچهرزاده می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

  – شماره کارت   (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

  – رمزپویا  (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید پویا ، برخی از بانک ها به صورت خودکار رمز پویا کارت بانکی مشتریان را فعال میکنند در غیر اینصورت از دو طریق میتوانید اقدام به فعالسازی نمایید:

 1. می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنید و از منوی خدمات رمز پویا اقدام به فعالسازی نماید.
 2. مراجعه به شعب حضوری بانک
     – CVV2     ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
     – تاریخ انقضاء     (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام بگیرید)

شیوه ارسال کالا

الف-پست پیشتاز

 • زمان دریافت کالا از روش پست پیشتاز 3الی 5روز کاری خواهد بود.
 • تحویل کالا به صورت  تحویل در محل می باشد و نیاز به مراجعه حضوری ندارد.
 • هزینه حمل و نقل در این روش حداقل مقدار ممکن می باشد.(20.000تومن برای کالاهای زیر 1کیلوگرم و غیر حجیم- 25.000تومن بسته تا وزن 3 کیلوگرم)
 • هزینه حمل و نقل به صورت پیش کرایه و در هنگام تسویه حساب به مبلغ فاکتور اضافه می گردد.
 • پیگیری مرسوله از طریق شماره بارنامه ای که متعاقبا از طرف بتاژن ایمیل میگردد و از طریق جستجو در سایت اداره کل پست جمهوری اسلامی قابل رهگیری خواهد بود.

 

ب-تیپاکس

 • زمان دریافت کالا 3 روز کاری برای شهر تهران و  4روز کاری برای سایر شهر های ایران خواهدبود.
 • هزینه حمل و نقل در این روش برای بسته تا وزن 3 کیلوگرم  به طور میانگین بین 30.000تا 55.000تومن خواهد بود.
 • هزینه حمل و نقل به صورت پس کرایه و در هنگام تحویل کالا دریافت می گردد.
 • تحویل کالا به صورت  تحویل در محل می باشد و نیاز به مراجعه حضوری ندارد.
 • در روستاها و  مقصدهایی که خارج از محدوده شهری واقع هستند تحویل کالا در محل نمایندگی تیپاکس در مرکز شهر خواهد بود که متعاقبا آدرس دفتر تیپاکس  از طرف نماینده تیپاکس به اطلاع گیرنده خواهد رسید .
 • پیگیری مرسوله از طریق شماره بارنامه ای که متعاقبا ایمیل میگردد.قابل رهگیری خواهد بود.

مدت زمان تحویل

زمان ارسال کلیه کالاها همان  روز (اگر قبل از ساعت 12:30 ظهر سفارش را تکمیل فرمایید) یا در نهایت روز کاری بعد از تاریخ سفارش خواهد بود ، اما مدت زمان رسیدن محصولات به مقصد با توجه به روش حمل که توسط شما در هنگام خرید انتخاب می شود متفاوت است.

بطور میانگین:

 • پست پیشتاز 3 الی 5روز کاری زمان میخواهد.این روش به هیچ عنوان روش مناسبی جهت حمل کالاها با شرایط نگهداری نمیباشد،اما همیشه هزینه حداقل(20.000تومن برای کالاهای زیر 1کیلوگرم و غیر حجیم)
 • تیپاکس 2الی5روز کاری

توجه:در موارد خاص نیز زمان تحویل کالا های سفارشی متعاقبا به کاربر اعلام خواهد شد.​

انصراف از خرید

 • در صورتی که خریدار، پیش از ارسال کالا، از خرید منصرف شده باشد باید سریعاً بخش پشتیبانی را از تصمیم خود آگاه سازد. در این صورت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
 • اگر بعد از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی که بسته بندی و پلمپ کالا باز نشده باشد و تگها یا برچسبهای کالا جدا نشده باشد، مشتری میتواند تا حداکثر ۷ روز کالای دریافتی را با هماهنگی واحد پشتیبانی به ما برگرداند. ( انصراف از خرید کالاهایی که به سفارش مشتری و یا به تعداد بالا برای ارسال موجود می شوند را شامل نمی شود )
 • لازم به ذکر است در این صورت هزینه ی ارسال اولیه ی کالا به مشتری و هزینه ی بازگشت کالا بر عهده ی مشتری بوده و بعد از کسر هزینه ی ارسال، باقی وجه را به طور میانگین تا ۷۲ ساعت بعد واریز خواهد کرد.

روند مرجوعی

نحوه ارسال بسته مرجوعی

در صورتی که بسته شما توسط پست برای شما ارسال شده ، بسته را با پست پیشتاز و به صورت پس کرایه برای ما ارسال کنید
در صورتی که بسته شما توسط تیپاکس برای شما ارسال شده ، بسته را با تیپاکس به صورت پس کرایه برای ارسال کنید 
در صورتی که در تهران هستید ، همکاران ما با شما هماهنگ کرده و در ساعت مشخص شده از طریق پیک روند دریافت بسته را انجام خواهند داد

* توجه : در صورت عدم هماهنگی و ثبت بازگشت محصول در پنل کاربری ، مسئولیت مرسوله با مشتری خواهد بود!

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان مجموعه ما برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه هرمو است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویری رسید را به واتس آپ پشتیبانی به شماره 09051080914 ارسال فرمایید.
– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان فروش وبسایت دکتر منوچهرزاده، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

روند استرداد وجه

در صورت انصراف از خرید و یا تایید درخواست مرجوعی کارشناسان مربوطه با مشتری تماس گرفته و پس از دریافت شماره شبا و یا شماره کارت پس از گذشت حداکثر ۷۲ ساعت وجه به حساب شخص خریدار واریز می گردد لازم به ذکر است وجه فقط به حساب کارت وارد شده در درگاه بانکی هنگام خرید استرداد داده می شود.​

قوانین تضمین یادگیری

. بسته دوزبانه شو ۱ یا همان مکالمات ضروری ۱ دارای ۳۰ روز گارانتی بدون قید و شرط می باشد. یعنی چنانچه بنا به هر دلیلی از محتوا بسته راضی نبودین می تونین به موسسه برگردونین و کل پول تون رو پس بگیرین.

. اگر بعد از گذراندن دوره دوزبانه شو ۲ یا همان مکالمات ضروری ۲ هنوز جمله ای بود که نمی توانستید ساختار آن را با ساختارهایی که یاد گرفته اید بسازید آنگاه آن جمله به عنوان معیار خواهد بود و می توانید ۲ برابر پول خود را پس بگیرید.