درخواست مشاوره رایگان و دریافت نمونه فایل‌های کلاس

| به مناسبت فصل تابستان

جستجو پیشرفته محصولات
1
دوره دوزبانه‌شو یک و دو
9,800,000 8,820,000تومان
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

معرفی و دانلود کتاب Mindset Cambridge

خواندن این مطلب

6 دقیقه

زمان میبرد!

معرفی و دانلود کتاب Mindset Cambridge

اگر به دنبال پیدا کردن یک کتاب عالی خودخوان برای یادگیری زبان انگلیسی باشید، قطعا دانلود کتاب Mindset Cambridge بهترین گزینه است. این کتاب با همکاری دانشگاه کمبریج تهیه شده است. درنظر گرفتن مهارت آکادمیک و حرفه‌ای مورد نیاز برای شرکت در آزمون آیلتس موجب شده است تا این کتاب به عنوان منبع آزمون آیلتس شناخته شود. با دانلود کتاب Mindset Cambridge می‌توانید تمام مهارت‌هایی که برای شرکت در آزمون آیلتس و آموزش حرفه‌ای زبان انگلیسی نیاز دارید را کسب کنید. با داشتن این کتاب مدرس زبان انگلیسی شما، همین کتاب خواهد بود. استفاده هوشمندانه از این کتاب و شرکت در روش پازلینگ دکتر منوچهرزاده می‌تواند تیر خلاص موفقیت‌تان در آزمون آیلتس باشد.

در ادامه قصد داریم به معرفی کتاب Mindset Cambridge اشاره کنیم.

معرفی کتابMindset Cambridge

یکی از کتاب‌های فوق‌العاده عالی و حرفه‌ای که می‌توانید به کمک آن برای آزمون آیلتس آماده شوید، کتاب Mindset Cambridge است.

بخش بندی‌های مختلف این کتاب و در بر گرفتن مهارت‌های Speaking, Writing, Listening, Reading، گرامر و Vocabulary به زبان آموز امکان می‌دهد تا آمادگی کافی برای شرکت در آزمون را کسب کند. بخش بندی موضوعی این کتاب با موضوعات مهم و کلیدی آزمون، موجب شده است تا زبان آموزان، مهارت بالایی در برقراری ارتباط با درک مطلب و موضوعات شنیداری بسیار مطلوبی کسب کنند.

تمرینات متعدد کتاب، سطح آموزش و یادگیری را افزایش می‌دهد و می‌تواند نقطه شروعی برای کسب مهارت و آمادگی دریافت نمره بالا در آزمون آیلتس باشد. به همین دلیل، می‌توانید با دانلود کتاب Mindset Cambridge در راستای این هدف اقدام کنید.

ویژگی مهم کتاب Mindset Cambridge چیست؟

حتما برای‌تان جذاب است که بدانید ویژگی Mindset Cambridge چیست؟ چرا تا این اندازه توصیه می‌شود؟ در واقع، این کتاب با ارائه فصل‌های موضوع‌محور، موفق به جلب اعتماد و انگیزه زبان آموزان شده است.

بررسی موضوعات مختلف در چند کتاب، سطح مهارت زبان آموز را بدون فشار و استرس، افزایش می‌دهد. ارائه ماژول‌های دانشگاهی می‌تواند اعتماد به نفس فرد را افزایش داده و شرایط را برای شرکت در آزمون‌های آکادمیک فراهم کند.

از سوی دیگر پرداختن به موضوعات مهم در بخش Reading، Writing، Listening، Speaking و Grammar موجب شده است تا زبان آموزان به شکلی آکادمیک وارد مباحث تخصصی زبان شوند و تمام بخش‌های مختلف موجود در آزمون آیلتس را مرور کنند. همین مرور، نگرانی فرد از مواجهه با سوالات این بخش‌ها را کاهش می‌دهد.

آشنایی با کتاب‌های Mindset Cambridge

کتاب‌های Mindset Cambridge در چند جلد مختلف با سطوح متفاوتی عرضه می‌شوند تا امکان شروع مطالعه و آموزش در تمام سطوح برای زبان آموزان فراهم باشد. استفاده از این کتاب در کنار دوره‌های آیلتس پازلینگ، چیزی شبیه به معجزه در آموزش زبان‌تان خواهد بود. این معجزه در نمره آزمون‌تان تداعی می‌شود و همین موضوع تعداد علاقه‌مندان دوره پازلینگ را روزبه‌روز افزایش داده است. مطالعه کتاب‌های Mindset Cambridge در کنار دوره‌ها می‌تواند آمادگی 100% شما برای شرکت در آزمون آیلتس باشد.

  1. جلد اول: ابتدایی‌ترین سطح کتاب Mindset Cambridge که با عنوان Foundation عرضه شده، همین کتاب است. برنامه ریزی کتاب برای آموزش 10 درس مختلف است که 4 مهارت مهم در زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد. کلید تمام سوالات و تمرینات در پایان کتاب وجود دارد و به همین دلیل، کتاب Mindset Cambridge به نوعی خود آموز محسوب می‌شود.
  2. جلد دوم: کتاب سطح 1 Mindset Cambridge می‌تواند برای آموزش بعد از سطح ابتدایی آن مورد استفاده قرار گیرد. 8 درس مختلف در این کتاب وجود دارد که هر 4 مهارت مورد نیاز در آزمون را تحت تاثیر قرار می‌دهد. جالب است بدانید که آموزش لغات و گرامر نیز، بخشی از محتوای کتاب هستند که می‌توانید با درک بهتر و تمرین بیشتر، خیلی سریع پیشرفت کنید.
  3. جلد سوم: کتاب سطح 2 Mindset Cambridge نیز مثل کتاب‌های قبلی شامل 8 درس مختلف با موضوعات متفاوت است که با هدف تقویت مهارت نوشتاری، گفتاری، گرامری و درک مفاهیم تلاش می‌کند تا زبان آموز سطح بالاتری در زبان را تجربه کند. کلید پاسخ‌گویی به سوالات در انتهایی‌ترین قسمت کتاب وجود دارد و می‌توانید با خیالی آسوده به حل تمرینات بپردازید و در نهایت پاسخ آن را چک کنید.
  4. جلد چهارم: کتاب سطح 3 Mindset Cambridge دارای 8 درس مختلف است که با مهارت‌های مورد نیاز در آزمون آیتلس  همراه است. منابع آزمون آیلتس دید دقیقی از نیازمندی‌های زبان آموز دارند و با هدف پیشرفت در راستای همین آزمون طراحی شده‌اند. مدرس زبان انگلیسی در دوره‌های آیلتس پازلینگ، با تکیه بر همین دانش تلاش می‌کند تا زبان آموزان را برای آزمونی حیاتی و مهم آماده کنند.

فایل‌های صوتی Mindset Cambridge

اگر قصد دانلود کتاب Mindset Cambridge را داشته باشید، قطعا دسترسی به فایل‌های صوتی برایتان اهمیت ویژه‌ای دارد. گوش دادن به Reading ها و Listening ها می‌تواند آمادگی فوق‌العاده‌ای برای آزمون آیلتس ایجاد کند. طبق آمار، زبان آموزانی که هم زمان از کتاب‌های Mindset Cambridge استفاده کرده‌اند و در کلاس‌های آیلتس پازلینگ شرکت نموده‌اند، بالاترین نمره را متناسب با هدف‌شان کسب کرده‌اند.

به همین دلیل، توصیه می‌شود تا متناسب با منابع آزمون آیلتس، استفاده از فایل‌های صوتی را جدی بگیرید و با دنبال کردن آن به خوبی از پس تمام جزئیات برآیید. دانلود کتاب Mindset Cambridge به شما اجازه می‌دهد تا جزییات را در گوشی، تبلت و کامپیوتر مشاهده کنید و تمرینات‌تان را تا رسیدن به هدف نهایی ادامه دهید.

خلاصه مطلب

برای مهاجرت، اخذ پذیرش دانشگاه‌های مختلف و شرکت در دوره‌های کاری و آکادمیک، نیاز به گرفتن مدرک آیلتس دارید. هرچه نمره آیلتس بالاتر باشد، شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت. توجه داشته باشید که مدرس زبان انگلیسی شما، با دانش و تکنیک‌های کاربردی می‌تواند منابع آزمون آیلتس را به خوبی در ذهن‌تان شرطی سازی کند.

دانلود کتاب Mindset Cambridge به شما کمک می‌کند تا ضمن آموزش صحیح بخش‌های مختلف کتاب و پیشرفت سطح به سطح، برای آموزش دوره پازلینگ آمادگی کافی کسب کنید و بالاترین سطح رشد را در همین دوره شاهد باشید.

انجام تمرینات دوره‌ای برای ثبت مهارت یادگیری و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزییات آزمون آیلتس با دانلود کتاب Mindset Cambridge به شما کمک می‌کند تا خیلی حرفه‌ای آمادگی کسب کنید و بالاترین نمره در آزمون را به خود اختصاص دهید؛ این نمره سکوی پرتاب به سمت موفقیت خواهد بود.

درباره نویسنــده
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

یـک جلسه مشـاوره رایـگان

دریـافت نمونـه فایـل‌های کلاس

لطفا شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

مشـاوریـن مــا در سـریع تـریــن زمــان بــا شمـا تـماس میـگیـرن

یـک جلسه مشـاوره رایـگان

دریـافت نمونـه فایـل‌های کلاس

لطفا شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

مشـاوریـن مــا در سـریع تـریــن زمــان بــا شمـا تـماس میـگیـرن