Deprecated: پروندهٔ Elementor\Scheme_Typography از نگارش 2.8.0! منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Core\Schemes\Typography استفاده نمایید. in /home/drmanoo1/public_html/wp-includes/functions.php on line 5569

درباره جزیره زبان دکتر منوچهرزاده

About Us

طبق آماری که ما از مراجعان خود گرفته ایم بیش از ۹۷ درصد افراد بارها و بارها روش های مختلف یادگیری زبان انگلیسی را امتحان کرده اند ولی به هیچ وجه به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند و یادگیری زبان انگلیسی برای آنها به یک کابوس تبدیل شده است. البته این نتیجه به قدری واضح است که با چند دقیقه فکر کردن هر کسی می تواند دلیل این موضوع را بفهمد. در اینجا روش های مختلف را بررسی می کنیم.

زمان آن رسیده است که بتوانیم با سبکی استاندارد به یادگیری سریع زبان انگلیسی بپردازیم و از زبان انگلیسی به صورت کاربردی استفاده کنیم. 

چرا زبان انگلیسی را دقیق یاد نمی گیریم ؟

What is Problem

فیلم و سریال

استفاده از فیلم و سریال نمی تواند به تنهایی به شما زبان انگلیسی را یاد دهد زیرا شما نمیتوانید تنها با شنیدن یک جمله، ساختار آن جمله را هم یاد بگیرید. شما بعد از مدتی تنها یکسری جمله را میشنوید که اگر در بهترین حالت آن جملات را حفظ کرده و از آنها استفاده کنید بدون اینکه گرامرهایشان را بدانید ونمی توانید خودتان جمله جدیدی بسازید.

کتاب

کتابهای آموزشی بیشماری در زمینه آموزش زبان انگلیسی وجود دارند که اگر شما تمام عمرتان را هم صرف آنها کنید تمام نخواهند شد . این روش تنها برای تست های آکادمیک مفید است و در پیشرفت مکالمه شما تاثیری نخواهند داشت.

کلاس زبان

متاسفانه تعداد کلاس های غیر استاندارد بالاست. البته موسسات خوب هم پیدا میشود اما اکثر موسسات از استانداردهای لازم برخوردار نیستند. شما باید معلم ثابت داشته باشید،در غیر اینصورت بعد از چند ترم که شما چیزی یاد نگرفتید هیچ کس مسئولیت را به عهده نخواهد گرفت. کلاسی را انتخاب کنید که براساس کتاب نباشد بلکه براساس مکالمه باشد و گرامر را در کنار مکالمه آموزش دهند.

سبک یادگیری جدید و سریع زبان انگلیسی

سبکی که بیش از ده سال است که توسط استاد منوچهرزاده تدریس می شود Audio Lingual Plus  می باشد که مشابه سبکی است که شما زبان مادری تان را یاد گرفته اید.

تله کلاس

تله کلاس همان تلفن + کلاس است که با تهیه دوره ها، شما فیلم کامل جلسات آن دوره را در اختیار دارید و  بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس میگیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می کند. این دوره ها از سبک کلاس های حضوری تهیه شده اند بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس های حضوری فرقی نمی کنند. مزیت تله کلاس نسبت به کلاس های سنتی این است که به جای آنکه مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس ها شرکت داشته باشین و زمان صرف رفت و آمد کنید می توانید در هر کجا، فیلم کلاس ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آنها لذت ببرید.

 

کلیه فیلم ها دارای زیرنویس انگلیسی می باشند یعنی هرجایی که استاد به انگلیسی صحبت میکنند برای آنکه با طرز نگارش لغات آشنا شوید همان کلمات و جملات به انگلیسی زیر نویس می شود.

در کنار فيلمها صوت هر جلسه را به صورت فایلهای MP3 دارید که به راحتی روی موبایل کپی میشوند و میتوانید از آنها استفاده کنید.

در جزوه زیرنویس کلاسها كلية لغات و جملات نوشته شده اند بنابراین میتوانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.

و در آخر برگه های تقلب که خلاصه ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می کنند و میتوانید برای مرور از آنها استفاده کنید.

کلاس حضوری

دوره های حضوری به سه صورت زیر برگزار می شوند :

 

1 . خصوصی :

اگر شما جز افراد VIP نیستید یا سطح مالی بالایی ندارید به هیچ وجه این کلاس های به شما توصیه نمی شود، این کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.

2 . نیمه گروهی :

این کلاس ها در مکان آموزشگاه و با تعداد ۲۰ تا ۳۰ زبان آموز برگزار میگردد. در این نوع کلاس ها زبان آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره می برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.

3. گروهی :

این کلاس ها در سالن های همایش و با تعداد زیادی از زبان آموزان برگزار می گردد. البته تعداد زیاد زبان آموزان به هیچ وجه لطمه ای به کیفیت آموزش نمی زند زیرا اولا در این سبک آموزش برخلاف سایر سبکها مکالمه دوبدو در کلاس نداریم و همه زبان آموزان باهم جملات انگلیسی را می سازند و تکرار میکنند و ثانیا همزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که نظارت مستقیم بر زبان آموزان دارند. در این نوع کلاس ها زبان آموزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره می برند و به طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.

ورکشاپ

ما بر این باور هستیم که اگر کسی به مباحث 20 جلسه اول این موسسه مسلط شود می تواند به راحتی مانند یم شهروند در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کند . و اگر به کل مباحث 120 جلسه واقف شود می تواند در آزمون آیلتس نمره بالای 7/5 را کسب کند بنابراین در کنار دوره های عادی،  شما می توانید در محیطی صمیمی و گرم از ورک شاپ های متناسب با هر دوره لذت ببرید .
این ورکشاپ ها بر اساس بازی های مختلف طراحی شده است و هدف از آنها بالا بردن اعتماد به نفس زبان آموزان در به کارگیری مباحث کلاسی است .

گوشه ای از افتخارات ما

نمونه ای از کارنامه زبان آموزان جزیره زبان دکتر منوچهر زاده در آزمون آیلتس