جزیره زبان منوچهر زاده

این سایت به مدیریت مهدی منوچهر زاده به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه و بدون هیچ وقت تلف کردنی در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت زیادی داشته باشید .

چرا زبان انگلیسی رو دقیق یاد نمی گیریم ؟

طبق آماری که ما از مراجعان خود گرفته ایم بیش از ۹۷ درصد افراد بارها و بارها روش های مختلف یادگیری زبان انگلیسی را امتحان کرده اند ولی به هیچ وجه به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند و یادگیری زبان انگلیسی برای آنها به یک کابوس تبدیل شده است. البته این نتیجه به قدری واضح است که با چند دقیقه فکر کردن هر کسی می تواند دلیل این موضوع را بفهمد. در اینجا روش های مختلف را بررسی می کنیم

سبک آموزشی جزیره زبان منوچهر زاده

سبکی که بیش از ده سال است که توسط استاد منوچهرزاده تدریس می شود Audio Lingual Plus  می باشد که مشابه سبکی است که شما زبان مادری تان را یاد گرفته اید. در این سبک دیگر خبری از کتاب و جزوه نیست و سعی بر آن است که ابتدا بتوانید مانند یک انگلیسی زبان به انگلیسی صحبت کنید و سپس به مهارتهایی مانند خواندن و نوشتن مسلط شوید. این سبک اولین بار در سال ۱۹۴۲ در جنگ جهانی دوم برای آموزش زبان آلمانی به سربازان آمریکایی مورد استفاده قرار گرفته است و هم اکنون در تمام کشورهای پیشرفته دنیا برای آموزش زبان دوم به بزرگسالان از این سبک استفاده میشود.

خدمات جزیره زبان

تِله کلاس

منظور از تله کلاس همان تلفن + کلاس است که با تهیه بسته های آموزشی دوره ها، شما فیلم کامل جلسات آن دوره را در اختیار دارید و همچنین بعد از هر جلسه یک معلم به صورت تلفنی با شما تماس میگیرد و درس آن جلسه را رفع اشکال می کند. از آنجاییکه این بسته مستقیما از کلاس های حضوری تهیه شده اند بنابراین از نظر محتوای آموزشی با کلاس های حضوری فرقی نمی کنند و همچنین مزیت آنها نسبت به کلاس های سنتی این است که به جای آنکه مجبور باشید در زمان خاصی در کلاس ها شرکت داشته باشین و کلی وقت صرف رفت و آمد کنید می توانید در هر کجا، فیلم کلاس ها را جلسه به جلسه تماشا کنید و از آنها لذت ببرید.

ویژگی بسته های آموزشی

  • کلیه فیلم ها دارای زیرنویس انگلیسی می باشند یعنی هرجایی که استاد به انگلیسی صحبت میکنند برای آنکه با طرز نگارش لغات آشنا شوید همان کلمات و جملات به انگلیسی زیر نویس می شود.
  • در کنار فيلمها صوت هر جلسه را به صورت فایلهای MP3 دارید که به راحتی روی موبایل کپی میشوند و میتوانید از آنها استفاده کنید.
  • در جزوه زیرنویس کلاسها كلية لغات و جملات نوشته شده اند بنابراین میتوانید از آن برای آشنایی با طرز نگارش لغات و جملات استفاده کنید.
  •  و در آخر برگه های تقلب که خلاصه ای از هر درس را در یک صفحه ارائه می کنند و میتوانید برای مرور از آنها استفاده کنید.

کلاس های حضوری

دوره های حضوری به سه صورت زیر برگزار می شوند :

1 . خصوصی :

اگر شما جز افراد VIP نیستید یا سطح مالی بالایی ندارید به هیچ وجه این کلاس های به شما توصیه نمی شود، این کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شوند و با توجه به موقعیت شغلی هر شخص و نیاز او، مباحث آموزشی تنظیم و ارائه خواهد شد.

2 . نیمه گروهی :

این کلاس ها در مکان آموزشگاه و با تعداد ۲۰ تا ۳۰ زبان آموز برگزار میگردد. در این نوع کلاس ها زبان آموزان از پشتیبانی حضوری استاد در طول دوره بهره می برند و به طور مستقیم با استاد در ارتباط هستند.

3. گروهی :

این کلاس ها در سالن های همایش و با تعداد زیادی از زبان آموزان برگزار می گردد. البته تعداد زیاد زبان آموزان به هیچ وجه لطمه ای به کیفیت آموزش نمی زند زیرا اولا در این سبک آموزش برخلاف سایر سبکها مکالمه دوبدو در کلاس نداریم و همه زبان آموزان باهم جملات انگلیسی را می سازند و تکرار میکنند و ثانیا همزمان با استاد معلمانی در سالن حضور دارند که نظارت مستقیم بر زبان آموزان دارند. در این نوع کلاس ها زبان آموزان از پشتیبانی تلگرامی استاد و حضوری سایر معلمان در طول دوره بهره می برند و به طور غیرمستقیم با استاد در ارتباط هستند.

ورک شاپ

ما بر این باور هستیم که اگر کسی به مباحث 20 جلسه اول این موسسه مسلط شود می تواند به راحتی مانند یم شهروند در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کند . و اگر به کل مباحث 120 جلسه واقف شود می تواند در آزمون آیلتس نمره بالای 7/5 را کسب کند بنابراین در کنار دوره های عادی ،  شما می توانید در محیطی صمیمی و گرم از ورک شاپ های متناسب با هر دوره لذت ببرید .
این ورکشاپ ها بر اساس بازی های مختلف طراحی شده است و هدف از آنها بالا بردن اعتماد به نفس زبان آموزان در به کارگیری مباحث کلاسی است .

گوشه ای از افتخارات ما

نمونه ای از کارنامه زبان آموزان جزیره زبان دکتر منوچهر زاده در آزمون آیلتس