چالش صدمیلیونی پیدا کردن بهترین بسته آموزش زبان

بدون نیاز به کتاب، گرامر، و تمرین‌های خسته‌کننده

پکیج یادگیری زبان با روش پازلینگ

Days
Hours
Minutes
Seconds

این بسته‌ها هشت سال پیش تولید شدند و ضمن این مدت هر سال به روز رسانی و ویرایش شدند تا به بسته‌هایی رسیدیم که در عین سهولت و راحتی، جامع و کامل باشد.

روش پازلینگ چیست؟

در روش پازلینگ می‌تونی مثل آب خوردن گرامرهای سخت و پیچیده زبان انگلیسی رو یاد بگیری. تنها کاری باید انجام بدی اینه که قطعه پازل هر گرامر رو یاد بگیری و با تمرین او قطعه پازل، کاری کنی که ذهنت به سرعت بتونه جملات مختلف رو برات بسازه.

کلاً در زبان انگلیسی از 16 زمان داریم که با تسلط به اونها می‌تونی ادعا کنی که من در حد یک معلم زبان انگلیسی گرامر بلد هستم. طبق تحقیقات با روش سنتی حداقل بین 4 تا 6 سال برای تسلط به این گرامرها نیاز است ولی با روش پازلینگ می‌تونی این کار رو فقط در 60 جلسه انجام بدی. همانطور که در فیلم‌های زیر می‌بینید به راحتی می‌توانید در چند دقیقه هر قطعه پازل را یاد بگیرید و با کمی تمرین آنها را به کار ببرید. اساس زبان انگلیسی از 16 زمان تشکیل شده است که با تسلط به اونها می‌تونی ادعا کنی که من در حد یک معلم زبان انگلیسی گرامر بلد هستم. طبق تحقیقات با روش سنتی حداقل بین 4 تا 6 سال برای یادگیری کل این گرامرها زمان لازم است ولی با روش پازلینگ فقط 60 جلسه نیاز است.
این فیلم‌ها نمونه‌‌ای از دو تا از این 16 گرامر است. همانطور که می‌بینید به راحتی می توانید در چند دقیقه هر قطعه پازل را یاد بگیرید و با کمی تمرین در جملات به کار ببرید.

برای مشاوره و تعیین سطح رایگان نام و شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید

  • شماره همراه شما نیاز به تایید دارد.

داستان های موفق

سریع‌ترین راه یادگیری زبان انگلیسی

اجازه بدین یه سوال ازتون بپرسم ....

چی می‌شه

چی میشه اگه یه روز از خواب بیدار بشی و ببینی که می‌تونی با همین سرعت که داری فارسی صحبت می‌کنی انگلیسی صحبت کنی.

لغاتی که

لغاتی که مورد نیاز روزمره‌ات هستن رو همه رو بلدی و تند تند به خاطرت می‌آد و به راحتی داری باهاشون جمله می‌سازی

گرامرهایی که

گرامرهایی که همیشه با کلی سختی یادشون می‌گرفتی رو اینقدر خوب یاد گرفتی که از همشون داری بدون فکر کردن در جملاتت استفاده می‌کنی

فرقی نداره

فرقی نداره که داری فارسی صحبت می‌کنی یا انگلیسی ... به راحتی می‌تونی هر وقت که می‌خوای با یه دستور به ذهنت بین دو زبان سوئیچ کنی.

باور نکردنیه; ولی ...

می‌دونم که به نظر غیر منطقی می‌آد اما افراد زیادی در گوشه و کنار ایران در حال تغییر شیوه زندگی‌شون با یادگیری این روش یادگیری زبان انگلیسی هستن.

چطور این کار رو انجام می‌دیم؟

کار من تدریس تک به تک قطعات پازل گرامر زبان انگلیسی هست و از اون مهمتر تمرین و به کار بردن اون قطعات پازل در جملات زبان انگلیسی هست. یادگیری زبان انگلیسی هیچ زمانی تا این حد آسان نبوده. زمونه عوض شده ....

درباره خودم

وقتی که گفتم موفقیت در این روش نیازمند دانش قبلی نیست بیراه نگفتم. چرا که خود من هیچ چیزی در زبان انگلیسی نمی‌دونستم. من یازده سال داشتم و با اینکه کلاس زبان‎‌ رفته بودم ولی به هیچ وجه نمی‌تونستم به انگلیسی صحبت کنم.

چرا روش پازلینگ الان جذاب‌ترین روش برای یادگیری زبان انگلیسیه؟

کامل بودن روش (از پایه تا آیلتس با 12 بسته)

پوشش کامل آزمون‌های آیلتس و PTE

پیش‌نیاز زبانی کمی نیاز داره (در حد ابتدایی)

بدون نیاز به یادگیری گرامرهای کسل‌کننده

یادگیری مکالمه روزمره بسیار سریع (فقط در 20 جلسه)

گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط (در صورت عدم رضایت)

پشتیبانی تلفنی یا آنلاین دوره (معلم در کل طول دوره در کنارته)

دیدن سریع نتیجه (بعد از هر جلسه می‌تونی با کل مباحث اون جلسه حرف بزنی)

قیمت بسیار پایین آموزش در قبال پیشرفت عظیم هر دوره

بدون نیاز به شرکت در کلاس‌های حضوری (تو این وضعیت کرونا)

مشاوره رایگان (با یک تلفن می‌تونی تمام سوالاتت رو از مشاور بپرسی)

جذابیت دوره (یا با لذت دوره را بگذرانید یا پول خود را پس بگیرید)

ارائه نسخه نهایی بسته پازلینگ

اگر روند آموزش شما غلط باشه، یادگیری زبان انگلیسی براتون طولانی و خسته‌کننده می‌شه چه برسه به اینکه بخواهید آیلتس بگیری.
این موضوع باعث شده که من کل قطعات پازل رو درون بسته‌ای به نام بسته پازلینگ قرار دادم تا از صفر تا 100 مکالمه رو بتونی خیلی سریع یاد بگیری و بتونی به طور موفقیت آمیز و بی برو برگشت زبان انگلیسی رو با این روش یاد بگیری.

کل زبان انگلیسی در 60 روز

اگر شما بتوانید در 60 جلسه کل زبان انگلیسی را یاد بگیرید جزو یک درصد انگلیسی دان در ایران خواهید بود.

با پکیج پازلینگ ، شما ...

• به فردی تبدیل می‌شوید که در مسیر درست به سوی موفقیت قرار داره.
• به فردی تبدیل می‌شید که از یک سیستم ثابت شده و مطمئن پیروی می‌کنه.
• وقتی شروع به یادگیری زبان با روش پازلینگ می‌کنید در حقیقت در سیستمی سرمایه‌گذاری می‌کنید که موفقیت ثابت شدۀ دیگران رو رقم زده.
• سیستمی که هزاران بازخورد مثبت و رتبه 5 ستاره داره به فردی تبدیل می‌شه که ماه‌ها وقتش رو صرف سعی و خطا نکرده
• میتونید وقتتون رو صرفاً برای یادگیری قطعات پازل بذارید و تک تک گرامرها رو در این سیستم مطمئن به راحتی یاد بگیرید.

65 ساعت

65 ساعت آموزش قطعات پازل
به همراه معلم خصوصی تلفنی

27000 دانشجو

بیش از 27000 نفر از تاریخ 91/10/8 تاکنون

رضایت کامل 98%

رضایت کامل 98%
(طبق طرح گارانتی بازگشت عدم رضایت بسته)

همه با هم هستیم

پیوستن به روش پازلینگ به معنای پیوستن به مجموعه‌ای از اساتید مصمم و مشتاق است. تقریباً همگی آنها با این نظر موافق‌اند که بزرگترین مزیت این سیستم راهنمایی و پشتیبانی اساتید است.

من شخصا هر روز روی کار اساتید و مشاوران نظارت دارم. در تلگرام و ایمیل روزانه به سوالها پاسخ میدم. همچنین ویدیوهای بروزرسانی رو برای تیم اساتید میفرستم.

راه‌های قدیمی یادگیری زبان انگلیسی که به مقادیر زیاد پول و زمان نیاز دارند را فراموش کنید.

از فرصت بوجود اومده برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید و از همین امروز شروع کنید.

این دوره اموزشی برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که از زبان انگلیسی متنفرند

کسانی که می‌خواهند بتوانید در آزمون PTE نمره بالایی را کسب کنند.

افرادی که می‌خواهند سریعاً نمره آیلتس بالای خود را بگیرند

افرادی که پرمشغله هستند و زمان کافی برای شرکت در کلاس‌ها ندارند

دانشجویان دکتری که باید نمره خوبی را برای آزمون MSRT و EPT کسب کنند.

کسانی که در شغل و کار خود به زبان انگلیسی نیاز دارند و هیچ فرصتی برای رفتن به کلاس زبان ندارند.

من هر جلسه چه کار می‌کنم؟

• هر جلسه یک یا چند قطعه پازل بهت یاد می‌‎دم.
• هر جلسه با قطعات پازل درس داده شده کلی جمله‌ می‌سازیم.
• هر جلسه کاری می‌کنم که بعد از تمام شدن جلسه، بتوانی از آن قطعه پازل در صحبت‌های روزمره استفاده کنی؟

سوالات متداول

سه تا موضوع رو در نظر بگیرین :
آدم به همه چیز عادت می کنه و هر تغییری خاطر آدمی رو ناخوش می کنه در حالیکه ممکنه اون تغییر حتی مثبت باشه.
اگر خدای ناکرده اتفاقی در کلاس براتون می افتاد و شما مبتلا به کرونا می شدین چی؟

بسته های تله کاس ما، واقعا یک بسته آموزشی نیست بلکه دقیقا مثل ولاس حضوری است. دقیقا از کلاس های حضوری واقعی فیلم برداری شدن و یک استاد پشتیبان در تمام طول بسته به صورت آنلاین در کنارتون خواهد بود.
بنابراین توصیه می کنم این بسته های آموزشی رو حتما تست کنین

شما باید اینقدر هر جلسه رو گوش بدین که بدون فکر کردن بتونین تک تک جملات اون جلسه رو بسازین.
با توجه به بک گراند هر کس ممکنه این اتفاق برای بعضی ها با یک بار گوش کردن اتفاق بیافته و برای بعضی ها با ۶ بار گوش کردن یک جلسه.

پس بنابراین هیچ عدد ثابتی وجود نداره. معیار اینکه اینقدر گوش بدین که بتونین بدون مکث و با سرعت کلاس تمام جملات رو خودتون بسازید و بلند بلند بگین.

از دیدگاه آموزشی افراد برای یادگیری به چهار دسته تقسیم می شوند:

۱. افراد listener: این افراد ترجیح می دهند که مطالب را از طریق شنیدن یاد بگیرند.
۲. افراد Watcher: این افراد ترجیح می دهند که مطالب را از طریق دیدن فیلم ها یاد بگیرند.
۳. افراد reader: این افراد ترجیح می دهند که مطالب را از طریق خواندن یاد بگیرند.
۴. افراد doer: این افراد ترجیح می دهند که مطالب را از طریق شرکت در کلاس ها یاد بگیرند.

بنابراین برای آنکه بین آموزش های حضوری و بسته ها یکی را انتخاب کنید باید ببینید که چه تیپ شخصیتی دارید و واقعاً فرقی با هم ندارند…. فقط اینکه اگر تِله‌کلاس گرفتین باید سعی کنین که تصور کنید در کلاس هستید و مثل بقیۀ زبان‌آموزان شما هم همۀ جملات را بلند بلند بسازین و بگین

مسالۀ لهجه سالهاست که دیگه در مرکز توجه نیست و قدیم‌ها خیلی روی لهجه تمرکز می‌کردن ولی از زمانی که زبان انگلیسی به یک زبان بین‌المللی تبدیل شده است دیگر لهجه مساله مهمی نیست و حتی لهجه‌های هندی و چینی هم کاملاً پذیرفته شده هستند. ما در کلاس‌هامون عمدتاً با لهجۀ بریتیش صحبت می‌کنیم ولی هرجا که کلمه‌ای وجود داشت که لهجۀ بریتیش و امریکنش متفاوت بود اون هم گفته می‌شه. دلیل انتخاب لهجۀ بریتیش اینه که اولاً در تمام دنیا حتی تو خود آمریکا هم اگر بتونین به لهجۀ بریتیش صحبت کنید یه حساب دیگه‌ای روتون باز می‌کنن و ثانیا اینکه این دوره‌ها برای آزمون آیلتس طراحی شدن که بعد از این دوره‌ها بتونین تو آزمون آیلتس شرکت کنید و در آزمون آیلتس 60 تا 70 درصد مکالمات به لهجۀ بریتیش است.

 

این موضوعی که می‌فرمایید خیلی طبیعی است. شما حتی اگر زبان مادری‌تون دو سه ماه اصلاً حرف نزنین و چیزی راجع بهشن نخونین و نشنوین یادتون می‌ره. بهترین کاری که می‌تونین بکنین اینه که یکسری عادات مثبت در زندگی‌تون ایجاد کنین که به طور پیوسته و روزمره با زبان انگلیسی در ارتباط باشین. مثلاً می‌تونین به جای اینکه در کانال‌های تلگرام فارسی عضو بشین، همون موضوع مورد علاقه‌تون رو در کانال‌های انگلیسی زبان دنبال کنین. یا اینکه با خودتون قرار بذارین هر هفته یک روزنامه انگلیسی زبان تهیه کنید.

یا اینکه با خوتون قرار بذارین هر وقت می‌خواهید در گوگل جستجو کنین به زبان انگلیسی و در سایت‌ها انگلیسی زبان این کار رو انجام بدین. همچنین معجزه زبان‌آموزی یعنی دیکشنری لانگمن رو فراموش نکنین. حتماً یه دیکشنری لانگمن روی موبایل و روی کامپیوترتون نصب کنین و در ابتدا با خودتون قرار بذارین واژه‌هایی که واقعاً معنای آنها رو خیلی واضح می‌دونین رو درون این دیکشنری سرچ کنین. هر روز یک واژه ساده مثل  Love رو درون این دیکشنری سرچ کنین. این باعث می‌شه که شما کم کم با زبان این دیکشنری آشنا بشین و وقتی این اتفاق بعد از چند ماه افتاد شما دیگه هیچ مشکلی در درک واژگان جدید ندارین.

موفقیت از آن کسانی است برای اهداف‌شون عادت‌های مثبت را در پیش می‌گیرن.

ما گرامر رو درس می‌دیم ولی اون چیزی از گرامر که شما لازم دارین رو درس می‌دیم. برای واضح شدن براتون یه مثال می‌زنم. چه فرقی بین شما و کسی که لیسانس زبان فارسی می‌گیره هست؟ آیا واقعاً کسی که لیسانس زبان فارسی داره بهتر از شما صحبت می‌کنه؟ آیا کسی که لیسانس زبان فارسی داره بهتر از شما حرف می‌زنه؟ واقعیت اینه که اینطوری نیست. پس به نظرتون چه چیزی تو اون چهارسال بهش یاد می‌دن؟ تو اون چهار سال لیسانس یاد می‌گیره که جملاتی که شما به صورت درست در صحبت کردن و نوشتن‌تون به کار می‌برین از نظر گرامری چگونه هستند. فعل و فاعل و مفعول چیه؟

لپ کلام اینه که مدرسه و دانشگاه و آموزشگاه‌های دیگه بیشتر سعی می‌کنن که به شما لیسانس زبان انگلیسی بدن ولی ما شما رو تبدیل به یک انگلیسی زبان می‌کنیم یعنی کسی که بدون فکر کردن به گرامرها به درستی صحبت می‌کند.

تو کلاس‌های ما نیمی‌ از زبان کلاس رو شما صحبت می‌کنین و جملات رو بلند بلند تکرار می‌کنید و این باعث می‌شه که بعد از هر جلسه این اعتماد به نفس رو پیدا کنین که بتونین به راحتی صحبت کنید. صور کنید که امروز تصمیم می‌گیرید که کلاس گیتار بروید و در کمال تعجب می‌بینید که در آنجا خبری از گیتار نیست و به جای آن کتاب‌های ضخیم نُت و تاریخچه موسیقی وجود دارد… مسلماً شما نمی‌توانید با خواندن کتاب و حفظ کردن صفحات آن کتاب‌ها، گیتار زدن را یاد بگیرین.

و مسلماً در یک کلاس زبان نمی‌توانید با گوش کردن به صحبت‌های معلم و از روی کتاب خواندن، انگلیسی صحبت کردن را یاد بگیرین.

کلاس زبانی خوب است که نیمی از وقت کلاس را شما به انگلیسی صحبت کنید.

کودکان از 8 سال به بالا که قبلاً کلاس زبان رفته‌اند و با قواعد مقدماتی انگلیسی و خواندن و نوشتن آگاهی دارند می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند ولی اگر با قواعد انگلیسی آشنایی کمی دارند باید از دوره‌های مخصوص کودکان که همان Domino هست استفاده کنند که به صورت خصوصی و نیمه‌گروهی برگزار می‌شود.

یادگیری زبان انگلیسی دو بعد دارد

  1. Accuracy
  2. Fluency

منظور از Accuracy این است که شما بتوانید با گرامرها درست صحبت کنید و منظور از Fluency این است که شما خیلی راحت و نرم جملات به ذهنتان بیاد و نخواهید برای ساخت هر جمله زیاد فکر کنید.

با گذراندن دوره‌‍ مکالمات ضروری من مطمئنم که شما هر جمله‌ای رو که بخواهید می‌تونین به زبان انگلیسی بسازید زیرا در دوران مکالمات ضروری با مباحث حال و گذشته و آینده و مجهولات و ماضی نقلی آشنا شدین بنابراین Accuracy تون خیلی بالا رفته.

تنها مساله ای که وجود دارد این است که نیازه تا Fluency تون رو هم تقویت کنین که برای این کار نیاز به کلاس‌های free discussion دارین.

  • کاربرد گرامرها آموزش داده نمی‌شود زیرا افراد به صورت ناخودآگاه در زبان مادری خود تک تک این گرامرها را می‌شناسند و استفاده می‌کنند.
  • به انگلیسی فکر نمی‌شود.

برای اینکه بتونین بهترین نتیجه رو از این محصول آموزشی بگیرین و حتی بعد از اون تبدیل به معلم زبان بشین باید نکات زیر رو مو به مو اجرا کنین.

۱. وقتی دارین از بسته استفاده می کنین فرض کنین که تو کلاس هستین و شما هم بلند بلند (یعنی با صدایی که کاملا داد زدن باشه) جملات رو تکرار کنین. می دونم که این کار واقعا سخته و مدام نگران قضاوت اطرافیان هستین ولی این کار خیلی تو بالا بردن اعتماد به نفس تون لازمه.

۲. اینقدر به فایلهای یک جلسه گوش بدین که بدون فکر و با سرعت کلاس بتونین تند تند جملات رو بسازید.

۳. تا وقتی که به سرعت کلاس نرسیدین و کاملا به جملات مسلط نیستین به هیچ وجه نرید سراغ جلسه جدید.

۴. شما با داشتن این بسته ها به هیچ محصول آموزشی دیگر از جمله کتاب و سی و دی و …و حتی دیکشنری نیاز ندارین!  پس تا می تونین روی همین سی دی ها وقت بذارین.

۵. در آخر اینکه منتظر نباشین تا یک روز خالی یا ساعت های خالی پیدا کنین و شروع کنین به گوش کردن…فایل های کلاس رو روی گوشی تون داشته باشین و هر جا که هستین و ۱ دقیقه زمان پیدا می کنین سریع هندزفری تون رو در بیارین و فایل ها رو گوش بدین.

  • شما تنها کسی نیستین که اینطوری هستین. اکثر افرادی که می‌آن اینجا از زبان انگلیسی متنفر هستند ولی بعد از یک ترم اینقدر عاشق زبان انگلیسی می‌شن که حتی میرن فوق لیسانشون رو زبان انگلیسی می‌گیرن. و شاید براتون جالب باشه بدونین که استاد منوچهرزاده در اول کتاب دورۀ ضروری 1 نوشته:
    • این کتاب رو تقدیم می‌کنم به تمام کسانی که از زبان انگلیسی متنفرند ولی مطمئنم با این سبک روزی عاشق زبان انگلیسی خواهند شد.

مشاوران ما آماده مشاوره به شما هستند .

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ