کسب درآمد از زبان انگلیسی

کسب درآمد از زبان انگلیسی
کسب درآمد از زبان انگلیسی
مهاجرت راهی است که تمام پرندگان تلاش می کنند که از طریق آن شرایط زندگی خودشان را بهتر کنند. در گذشته نیز قومیت های مختلف برای رسیدن به شرایط بهتری مهاجرت می کردند. مهاجرت کردن دلایل مختلفی داشته و دارد. یکی از این دلایل این است که جوانان احساس می کنند که نمی توانند با وضعیت موجود کشور درآمد خودشان را افزایش دهند و  به اندازه کافی رشد کنند، در نهایت تمام تلاششان را می کنند که از کشور خارج شوند و به کانادا یا یک کشور اروپایی مهاجرت کنند. در این مقاله قصد داریم راهکاری را به شما معرفی کنیم که اگر پرندگان هم از آن خبر داشتند مهاجرت نمی کردند و آن هم کسب درآمد به زبان انگلیسی می باشد.

از تورم جلو بزنید:

کسب درآمد به زبان انگلیسی کاری می کند که شما بتوانید در هر ماه به صورت دلاری پول دربیاورید و در این صورت است که  می توانید با قدرت از تورم پیشی بگیرید. از طرفی اگر احساس می کنید که کسب درآمد دلاری فاصله زیادی با شما دارد، روش های زیادی برای کسب درآمد به زبان انگلیسی وجود دارد که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

 برای کسب درآمد به زبان انگلیسی به چه ابزاری نیاز داریم؟

مهم ترین ابزار زبان انگلیسی است. زمانی که شما بر زبان انگلیسی مسلط شدید آنگاه می توانید از طریق انتخاب یکی از شغل های پولسازی که در ادامه به شما معرفی می کنیم درآمد خودتان را چند برابر کنید.

تولید محتوای متنی برای سایت های خارجی:

با گسترش کسب و کار های آنلاین در سراسر جهان نیاز به تولید محتوا روز به روز در حال افزایش است. شما می توانید به صورت پروژه ای با سایت های مختف قرارداد ببندید و همچنین می توانید به صورت دورکاری در یک شرکت استخدام شوید و در ازای تولید محتوا، به صورت ماهانه بین ۵۰۰ دلار تا ۳۰۰۰ دلار پول به دست بیاورید یعنی شما می توانید در هر ماه درآمد بین ۱۲ میلیون تا ۷۰ میلیون را به دست بیاورید. این روش کسب درآمد به زبان انگلیسی زیر شاخه های مختلفی دارد.
تولید پادکست صوتی: شما می توانید تولید پادکست های خودتان را به زبان انگلیسی  انجام دهید و با بارگزاری آنها در اپلیکیشن هایی که مخصوص اینکار تعبیه شده است، کسب درآمد کنید.

تولید کتاب الکترونیکی:

سایت های بسیار زیادی برای کتاب وجود دارند، اگر شما بتوانید تخصصی که دارید را به زبان انگلیسی ترجمه کنید، می توانید آن را در سایت های مختلف فروش آنلاین کتاب قرار دهید. کتاب الکترونیکی یکی از محبوب ترین روش های تولید محتوا در سراسر جهان می باشد.
اگر احساس می کنید که کمی استعداد نویسندگی دارید به شما پیشنهاد می کنیم که هر چه سریعتر یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

برنامه نویسی :

 

یوتیوب

تعداد نیروی متخصص برنامه نویس در ایران و سراسر جهان کم است. اگر شما قصد دارید درآمد چندین هزاردلاری در هر ماه به دست آورید کافی است که علاوه بر ارتقای دانش برنامه نویسی به صورت دورکاری پروژه بگیرید. شرکت های مختلف برای تایید شما از طریق اسکایپ با شما تماس می گیرند و اگر نتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید نخواهید توانست پروژه را به دست آورید.

چطور با شرکت های خارجی ارتباط برقرار کنیم؟

لینکدین برنامه ای است که اکثر افراد متخصص در هر حوزه ای در آن برای خودشان صفحه دارند. شما می توانید به راحتی افراد متخصص در حوزه خودتان را پیدا و خودتان را به انها معرفی کنید. برای اینکار باید بتوانید به زبان انگلیسی چت کنید و همچنین رزومه انگلیسی برای خودتان بسازید. هر چه ارتباطات خودتان را در این صفحه بیشتر کنید، احتمال آنکه پروژه های مختلف به دست بیاورید بسیار افزایش پیدا می کند.

یوتیوب:

 

تولید محتوای به زبان فارسی در یوتیوب می تواند شما را به یک میلیاردر تبدیل کند. فقط باید محتوای جذاب در آن تولید کنید، با الگوریتم های آن آشنا باشید.
حال اگر شما به جای تولید محتوا به زبان فارسی، به انگلیسی تولید محتوا کنید می توانید درآمد خودتان را چندین برابر کنید به این دلیل که افراد بسیار زیادی در سراسر جهان مخاطب شما قرار می گیرند و بازدید ویدیو های شما افزایش پیدا می کند.
 علاوه بر آن زبان انگلیسی به شما کمک می کند که از بروز ترین منابع دنیا برای تولید محتوا استفاده کنید و همچنین تسلط کامل بر روی الگوریتم های یوتیوب داشته باشید.

کسب درآمد از طریق جهانگردی:

ایران کشوری است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. اگر بر زبان انگلیسی مسلط باشید می توانید از طریق جذب توریست و نشان دادن این جاذبه ها به آنها کسب درآمد دلاری را شروع کنید. کرونا بهترین فرصت است که شما تمام کارهای لازم را انجام دهید و پس از آنکه شرایط جهان کمی بهتر شد، بدون هیچ معطلی کسب درآمد دلاری را شروع کنید.

کسب درآمد از طریق تدریس:

 

ساده تری راه کسب درآمد از زبان انگلیسی این است که شما از طریق تدریس آن به دیگران کسب درآمد کنید. شما می توانید به صورت خصوصی شاگرد بگیرید یا این که در یک آموزشگاه مشغول شوید. این راه درآمد دلاری برای شما به همراه ندارد، ولی می تواند پول خوبی به ریال برای شما خلق کند.
ترجمه کتاب و مقاله برای دانشجویان:
این راه هم یکی از روش های سنتی کسب درآمد به زبان انگلیسی می باشد که شما می توانید از طریق آن به ویژه در دورانی که هنوز خودتان دانشجو هستید، درآمد کسب کنید. اگر سری به مغازه های خیابان انقلاب بیاندازید از پولساز بودن این روش اطمینان حاصل خواهید کرد. حداقل درآمد از طریق ترجمه کتاب و مقاله مبلغی حدود سه میلیون تومان در هر ماه دریافت است.

سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بازار های جهانی همیشه یکی از بهترین راه های کسب درآمد دلاری بوده است. اما چرا سرمایه گذاری را در مقاله کسب درآمد به زبان انگلیسی برای شما آورده یم؟
سرمایه گذاری نیاز به تحلیل دارد. تحلیل تکنیکال و تحلیل فانتامنتال و مدیریت ریسک فرآیند های لازم برای موفق شدن در بازار مالی می باشد. برای آنکه شما بتوانید تحلیل فانتامنتال قدرتمندی کنید نیاز است که از آخرین اخبار شرکت ها، وضعیت اقتصادی و سیاسی جهان، ارزش افزوده شرکت ها و… اطلاع داشته باشید. اگر شما بتوانید زبان انگلیسی خودتان را به حد خوبی برسانید می توانید جدید ترین اخبار را از سایت هایی مثل    economist و Forbes و…. دریافت کنید و به طور کلی می توانید منبع اخبارتان را از منابع فارسی به انگلیسی تغییر دهید.

سخن پایانی:

راه های رسیدن به خدا بسیار است. نکته مهم این است که شما می توانید از طریق یادگیری زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دانش و ارتباطات خودتان، درآمد خودتان را افزایش دهید. همانطور هم که گفتیم راه های یادگیری زبان انگلیسی بسیار زیاد است. پس هر چه سریع تر راهی که برای شما مناسب تر است را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *