درخواست مشاوره رایگان و دریافت نمونه فایل‌های کلاس

| به مناسبت فصل تابستان

جستجو پیشرفته محصولات
0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

از اینکه ما را برای عضویت و خرید انتخاب کرده اید باعث خوشحالیم ماست . مجموعه ما در جهت ارائه خدمات بهتر و شفاف به کاربران و مشتریان عزیز چارچوب و قوانین و دستورالعمل های عضویت ، خرید و استفاده از محصولات سایت در زیر خدمت شما ارائه می کند. عضویت و خرید از سایت به منزله مطالعه و تایید قوانین سایت است. امید است بتوانیم در کنار هم برای پیشرفت و رشد همدیگر موثر باشیم.

۱. قانون بازگشت وجه ۹۰ روزه
اگر بنا به هر دلیلی از محتوای آموزشی دوزبانه شو ۱ ناراضی بودید می توانید کل پولتان را پس بگیرید. معیار رضایت تنها نظر شخص شماست. این گارانتی ۹۰ روزه کاملا بدون قید و شرط است و هیچگاه از شما سوالی بابت بازگشت وجه نمی شود.

۲. قانون ضمانت نتایج
اگر بعد از مطالعه دوره دوزبانه شو ۲، توانستید جمله‌ای را در زبان فارسی خود پیدا کنید که با هیچیک از ساختارهای دوره دوزبانه‌شو، قابل ساختن به انگلیسی نبود می‌توانید دوبرابر وجه خود را از موسسه پس بگیرید.

۳. قانون کنسل کردن معلم پشتیبان
تا ۲۴ ساعت مانده به شروع کلاس می‌توانید کلاس خود را جابجا کنید.

۴. هزینه ارسال کلیه بسته‌ها در داخل ایران برعهده آموزشگاه می‌باشد.

۵. هر زبان‌آموز تنها می‌تواند درخواست فعال‌سازی اپلیکیشن را تنها روی یک دستگاه داشته باشد و برای فعالسازی اپلیکیشن‌های بیشتر (برای دستگاه‌های دیگری که در مالکیت خود زبان‌آموز است) هزینه اضافی جزئی بابت لایسنس دریافت می‌گردد.

۶. زبان‌آموزان می‌توانند درخواست تشکیل جلسه پیشتیبانی خود را به یکی از صورت‌های زیر داشته باشند:
– جلسه صوتی تلفنی (تماس با موبایل یا تلفن زبان‌آموزان)
-جلسه صوتی بر بسترهای ارتباطی سوشیال مدیا
– جلسه تصویری بر بستر ارتباطی سوشیال مدیا

۷. به زبان‌آموزانی که بتوانند حداکثر ده هفته بعد از تاریخ ثبت‌نام، بسته خود را به پایان برسانند، ۳ جلسه رایگان فری‌دیسکاشن هدیه داده می‌شود و اگر بتوانند در حداکثر ۵ هفته به پایان برسانند ۵ جلسه فری دیسکاشن هدیه دریافت می‌کنند.

۸. موسسه تنها پاسخگوی خرید‌هایی هست که وجه آنها مستقیما به حساب آقای منوچهرزاده انجام شده باشد و اگر خریدی از سایر اشخاص صورت پذیرد شامل گارانتی و پشتیبانی موسسه نخواهد بود.

۹. معلمان پشتیبان وظیفه پاسخگویی به سوالات خارج از کلاس زبان‌آموزان را ندارند و برای سوالات خارج از کلاس نیاز است که زبان‌آموز درخواست جلسه کلاسی اختصاصی داشته باشد.

۱۰. برقراری هرگونه تماس‌های غیرکاری و درسی با معلمان پشتیبان یا مشاوران، و ایجاد مزاحمت اخلاقی، ممنوع است و چنانچه موردی گزارش شود زبان‌آموز خاطی نمی‌تواند از خدمات پشتیبانی بهره‌مند شود.

با ثبت شماره تماس خود، از مشاوره ویژه رایگان و تخفیف عالی ما بهره مند شوید