درخواست مشاوره رایگان و دریافت نمونه فایل‌های کلاس

| به مناسبت فصل تابستان

جستجو پیشرفته محصولات
0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی؟

خواندن این مطلب

7 دقیقه

زمان میبرد!

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی؟

پرسش ها و چالش های زیادی در پیرامون کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی وجود دارد و بسیاری از افراد بر این باور هستند که آموزش آنلاین زبان انگلیسی بسیار پربارتر از آموزش حضوری زبان انگلیسی است ولی هنوز نیز افرادی در اطراف ما هستند که کلاس آنلاین زبان انگلیسی را آن چنان تاثیر گذار نمی دانند و ترجیح می دهند در دوره های حضوری شرکت کرده و یادگیری زبان انگلیسی را به صورت سنتی دنبال کنند. بیایید کمی با خود رو راست باشیم، آیا در زمان بندی فشرده زندگی زمان کافی برای حضور در کلاس های آموزش زبان انگلیسی را دارید؟ آیا حاضر هستید نزدیک به ۱ ساعت در ترافیک بمانید تا به یک کلاس کارآمد زبان انگلیسی برسید؟ متقابلا پاسخ بسیاری از شما به این سوال خیر خواهد بود، از این رو دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی می توانند جایگزین مناسبی برای آن دست از افرادی باشد که برنامه کاری بسیار فشرده ای دارند ولی یادگیری زبان انگلیسی نیز از اولویت های اصلی زندگی آن ها به حساب می آید. حالا در ادامه مقاله نگاهی جزئی تر به دلایل حضور در کلاس آموزش آنلاین زبانانگلیسی می اندازیم.

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روش ‌های آموزشی جهشی شگرف در روند تدریس مهارت‌ های مورد ‌نیاز به دنیا معرفی شده است. یکی از این روش‌ های نوین کلاس ‌های مجازی و بهره ‌مندی از مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به ‌شمار می‌ رود. این مزایا عبارت اند از:

  1. بر طرف شدن محدودیت های مکانی
  2. در هر مکانی از آموزش دور نمی مانید
  3. دسترسی آسان
  4. بی وقفه مرور کردن
  5. صرفه جویی در موارد گوناگون
  6. تمرکز بیشتر در کلاس مجازی
  7. از چند منبع آموزشی به طور همزمان استفاده کنید
  8. آزادی در یادگیری هر آن چه که می خواهید
  9. افزایش اعتماد به نفس

بر طرف شدن محدودیت های مکانی

برای حضور در کلاس های حضوری زبان انگلیسی باید حتما در یک زمان معین و در یک مکان مشخص به نام آموزشگاه زبان حضور داشته باشیم تا بتوانیم در کلاس درس شرکت کنیم. دوری مسافت های طولانی از آموزشگاه تا محل سکونت و یا محل کار خود یکی از مشکلات بزرگ در این رابطه است که زبان آموزان باید آن را تحمل کنند و این امر مستلزم صرف وقت و همچنین هزینه ی رفت و آمد می باشد. با به کار گیری روش آموزش آنلاین زبان انگلیسی این مشکلات به خودی خود حل می شود. به علاوه می دانیم در کشور ما همه ی امکانات در همه نقاط کشور به طور یکسانی وجود ندارد و شهر ها و مناطق مختلفی وجود دارند که از امکانات و کیفیت آموزشی لازم برخوردار نیستند. در این میان افراد با استعداد فراوانی هستند که به دلیل عدم دسترسی به کلاس های آموزشی با کیفیت از پیشرفت های لازم علمی باز می مانند. وجود کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی راه حل مناسبی برای برخورداری همه افراد جامعه در سراسر کشور به امکانات آموزشی است و به این ترتیب عدالت آموزشی نیز برقرار می شود.

در هر مکانی از آموزش دور نمی مانید

اگر شما هم دوست دارید از زمان‌ هایی از روز که وقت آزاد دارید، بهترین استفاده را ببرید، این دوره‌ های آموزش آنلاین زبان انگلیسی دقیقاً مناسب شما طراحی شده است. برخی از دوره‌ های آنلاین با ارائه لینک فایل آموزشی در اختیار شما امکان بهره‌ گیری در هر زمان و مکانی را در اختیارتان قرار خواهند داد. پس دیگر نگران زمان‌ های ازدست‌ رفته خود در مترو، اتوبوس و مکان‌ هایی از این قبیل نباشید و به ‌راحتی انگلیسی را آنلاین بیاموزید. که حتی دوره زبان تضمینی نیز وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید به یادگیری مشغول شوید.

دسترسی آسان

اغلب افراد به دلیل موقعیت محل سکونت و دور بودن از آموزشگاه‌ های زبان از یادگیری آن محروم خواهند بود؛ چرا که مجبور هستند مسیر زیادی را برای حضور در کلاس در رفت ‌و آمد باشند. برای دستیابی به این آموزش آنلاین زبان انگلیسی ها  تنها کافی است اینترنت خود را روشن کنید و لذت یادگیری را تجربه کنید.  با استفاده از این دوره‌ها بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود از بهترین کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی بهره‌ مند خواهید شد.

بی وقفه مرور کردن

برخی از دوره آموزش زبان انگلیسی ها نیازمند مرور و تکرار و تمرین بیشتر برای یادگیری مفهومی خواهند بود. یکی از نکته های آموزش آنلاین زبان انگلیسی همین قابلیت تمرین و تکرار دروس به ‌واسطه فیلم‌ های ضبط ‌شده از اساتید برتر این حوزه است.

صرفه جویی در موارد گوناگون

استفاده از آموزش آنلاین زبان انگلیسی موجب کاهش رفت و آمد به آموزشگاه ها است که همین مسئله باعث صرفه جویی در مصرف بنزین و سایر سوخت های فسیلی می شود. بنابراین می توان گفت که شیوه آموزش آنلاین زبان انگلیسی دوستدار محیط زیست  نیزاست و از جهات مختلفی موجب صرفه جویی در استفاده از منابع است. یکی دیگر از مواردی که استفاده از شیوه آموزش آنلاین باعث صرفه جویی در آن می شود صرفه جویی در هدر رفت زمان زبان آموزان است. زمانی که در هنگام رفت و آمد به آموزشگاه  در راه  به هدر می رود.

تمرکز بیشتر در کلاس مجازی

همه ما می خواهیم حداکثر نتیجه را از سرمایه گذاری خود بگیریم، چه در یادگیری سریع زبان انگلیسی و چه در تجارت خود. یکی از عواملی اصلی موفقیت افراد در موراد آموزشی تمرکز است، تحقیقات اخیر دانشگاه ها و پس از همه گیری ویروس کرونا نشان داده است افرادی که زبان دوم را به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی دیده اند بهره وری بالا تری نسبت به دوره های حضوری داشته اند و این مهم تحت تاثیر بالا بودن تمرکز زبان آموزان است.

از چند منبع آموزشی به طور همزمان استفاده کنید

دومین یادگیری آموزش آنلاین زبان انگلیسی دسترسی همیشگی به منابع دلخواه شماست. کلاس ‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی همان طور که از اسمش پیداست رو به روی لپ ‌تاپ یا تبلت و یا حتی تلفن همراه هوشمند تشکیل می ‌شوند. در این کلاس ‌ها راه‌ های زیادی وجود دارد که می توانید در لحظه از مزیت ‌های آنلاین بودن کلاس ‌ها استفاده کنید.

آزادی در یادگیری هر آن چه که می خواهید

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و یادگیری همه این موانع را از بین می ‌برد زیرا فضایی را برای شکوفایی آموزش ایجاد می ‌کند. شما می ‌توانید با تکیه بر مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی، در مورد هر موضوعی که تصور می‌ کنید، کلاسی را پیدا کنید. به‌ علاوه، اگر نمی ‌توانید دوره‌ا ی را پیدا کنید که مورد علاقه ‌تان باشد، تکنولوژی به شما این فرصت را می دهد که با سرچ کردن کلاس مورد علاقه تان را پیدا کنید. یکی دیگر از بزرگ ترین مزایای کلاس ‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی این است که می ‌توانید تا آن جا که می ‌خواهید عمیقاً به موضوع خود بپردازید. اینترنت اشتهای سیری نا پذیری برای اطلاعات ایجاد کرده است. با این حال، اطلاعاتی که به صورت رایگان در دسترس هستند همیشه کافی نخواهند بود. آموزش الکترونیکی شکاف بین اطلاعات رایگان و یادگیری تخصصی را پر می ‌کند که دانشجویان با رضایت، هزینه آن را پرداخت خواهند کرد. علاوه بر این، هر گونه موانع شخصی را که ممکن است افراد را از یادگیری باز دارد، از بین می ‌برد. به عنوان مثال، موضوعاتی که دارای مفاهیم فرهنگی یا تابو هستند، خود را به یادگیری حضوری وامی ندارند. دانش ‌آموزان می‌توانند بدون ترس از قضاوت یا تلافی، موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنند.غ

افزایش اعتماد به نفس

همان طور که پیش از این به شما گفتیم ترس یکی از عواملی است که یادگیری زبان انگلیسی را تحت تاثیر قرار می دهد دومین عامل خجالتی بودن افراد است. بر اساس نظر کارشناسان افراد خجالتی کمتر مایل به حضور در کلاس های یادگیری زبان انگلیسی هستند ولی با ظهور کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی فرصتی برای آن ها ایجاد شده است که می توانند به صورت آزادانه یادگیری زبان انگلیسی را دنبال کنند و با این کار اعتماد به نفس آن ها به صورت قابل توجهی افزایش یابد.

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی؟

 آموزش آنلاین زبان انگلیسی می تواند بسیار جذاب باشد چرا که امروزه بیشتر افراد از این تکنولوژی استفاده می کنند و تقریبا همگان می توانند این کار را انجام دهند. گوشی های هوشمند این قابلیت را دارند تا بتوانید با استفاده از آن ها در کلاس های آنلاین شرکت کنید و در هر زمان و مکانی بتوانید در کلاس حضور داشته باشد و به آموزش و یادگیری بپردازید. این نوع آموزش می تواند بسیار مفید باشد چرا که می توانید با استفاده از آن به راحتی زبان را یاد بگیرید و به صورت مستقیم با استاد خود در ارتباط خواهید بود. اکنون ما در عصری زندگی می کنیم که به آن عصر اطلاعات و ارتباطات نام داده اند و به حق که شایسته این نامگذاری است. تکنولوژی بسیار پیشرفته ایی که امروزه در قالب ابزارهایی چون کامپیوترها، لب تاب و گوشی های هوشمند تلفن همراه طراحی و به کار گرفته شده است عملا این امکان را برای همگان به وجود آورده است که در هر کجا و هر زمانی بتوانیم به اطلاعات لازم دسترسی داشته باشیم و به سرعت آنها را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم. محتوا های تولید شده در قالب های مختلف در تمام زمینه های علمی و کاربردی و بارگذاری اطلاعات متنوع بی شمار در سایت ها و فضاهای سایبری موجب شده تا انبوهی از اطلاعات در دسترس همگان قرار داشته باشد تا جایی که انسان امروزی گویی در زیر آوار حجم عظیمی از اطلاعات در حال له شدن و دست و پا زدن است.

سخن آخر

بی ‌شک زبان انگلیسی یکی از پرکاربرد ترین زبان‌ های مورد استفاده در دنیا است. پس یادگیری آن برای هماهنگ شدن با پیشرفت جامعه بشری لازم و ضروری است. دلایل زیادی برای عدم حضور در کلاس‌های زبان وجود دارد، با استفاده از مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی که در مقاله ی بالا گفته شده است می توانید به یادگیری به صورت آنلاین بپردازید.

درباره نویسنــده
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

یـک جلسه مشـاوره رایـگان

دریـافت نمونـه فایـل‌های کلاس

لطفا شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

مشـاوریـن مــا در سـریع تـریــن زمــان بــا شمـا تـماس میـگیـرن

یـک جلسه مشـاوره رایـگان

دریـافت نمونـه فایـل‌های کلاس

لطفا شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

مشـاوریـن مــا در سـریع تـریــن زمــان بــا شمـا تـماس میـگیـرن