درخواست مشاوره رایگان و دریافت نمونه فایل‌های کلاس

| به مناسبت فصل تابستان

جستجو پیشرفته محصولات
0
سبد خرید خالی است.
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.
ورود | ثبت نام
با ورود و یا ثبت نام در آموزشگاه زبان دکتر منوچهرزاده شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سایت ما و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

قیمت دوره پازلینگ‌ در سال 2024

خواندن این مطلب

6 دقیقه

زمان میبرد!

قیمت دوره پازلینگ‌ در سال 2024

قیمت دوره پازلینگ‌ شاید یکی از دغدغه های افرادی باشد که به این روش اعتماد میکنند. کیفیت دوره مجازی یا حضوری برای فراگیران زبان انگلیسی نسبت به یادگیری که به آنها میدهد به شدت حائز اهمیت است. بالاترین قیمت در ارایه شیوه نوین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی الزاما بهترین انتخاب برای یادگیری نیست. در کنار قیمت انتخاب روش یادگیری زبان انگلیسی، انتخاب مدرس مناسب که توانایی القایی خوبی در یادگیری داشته باشد بسیار مورد توجه است. انتخاب استادی که فقط به جهت بالا بودن قیمت یا پایین بودن انتخاب میشود صرفا نمیتواند ملاک مناسبی برای نتیجه گرفتن و یادگیری مناسبی باشد. قیمت دوره پازلینگ دکتر منوچهر زاده علاوه بر اینکه در رنج قیمتی مناسبی است، یک انتخاب مناسب نیز هست چرا که ابداع کننده این شیوه تدریس برای اولین بار ایشان هستند و بلاغت و شیوایی دکتر منوچهر زاده در تدریس و آموزش بر کسی پوشیده نیست.

انتخاب بهترین قیمت دوره پازلینگ‌ از چه اهمیتی برخوردار است؟

شرکت در جایگاه های اجتماعی، سمینار های علمی و تجاری، تدریس در کلاس های درس دانشگاه و یا مهاجرت شاید یکی از دلایل شما برای یادگیری زبان باشد. صرف کردن وقت و هزینه شما را مجبور میکند که دنبال نتیجه ای قابل توجه ای بگردید. امروزه زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک مردم دنیا باعث شده خواه نا خواه زندگی همه ما را تا حدودی مورد توجه خود قرار دهد. فراهم شدن فرصت شغلی در خارج از کشور خود شاید آرزو هر شخصی باشد که نمیخواهد با یاد نداشتن زبان انگلیسی این موقعیت را از دست بدهد. پس پکیجی که بتواند مهارت های reading ، listening ، speaking و writing را تقویت کند تا افراد را برای حضور در جوامع بین الملل یا اجتماعی که لزوم به گفت و گو با زبان انگلیسی را دارد بسیار حائز اهمیت است. در کنار موارد گفته شده پکیج زبانی که انتخاب میکنید باید موارد زیر را نیز داشته باشد:

  • نیاز به زمان کمی داشته باشد
  • با سبک یادگیری شما متناسب باشد
  • آزمون و ارزیابی داشته باشد
  • تنوع در منابع
  • توانایی ارزیابی سطح زبانی
  • و…

تاثیر متقابل کلاس های زبان آنلاین بر کلاس های حضوری و بلعکس!

امروزه فراگیران زبان انگلیسی برای یادگیری فقط به یک منبع اکتفا نمیکنند و سعی میکنند با استفاده از شیوه های نوین و مکمل کاری را که شروع کردند به بهترین نحوه احسنت به پایان برسانند. انتخاب یک منبع مجازی یا کلاس زبان آنلاین در کنار استفاده از کتاب های مطالعاتی و شرکت در کلاس های حضوری میتوانند دانش شما را در یاد گرفتن زبان انگلیسی تقویت کند. البته باید توجه داشت که منابعی که برای یادگیری انتخاب میشود نباید مغایرت زیادی در نحوه و نرخ تدریس خصوصی با هم داشته باشد چرا که ممکن است شما را در یادگیری سر در گم کند. دوره پازلینگ به عنوان یه دوره کامل و جامع برای یادگیری میتواند انتخاب مناسبی جهت کمک به آموزش زبان انگلیسی شما در کنار دوره کلاس های حضوری باشد. قیمت دوره پازلینگ‌ یکی از مزیت های خوب این دوره است که فشار مالی زیادی را برا فراگیران زبان انگلیسی به بار نمی آورد. در ادامه به چند مورد از ویژگی کلاس های آنلاین و حضوری در یادگیری زبان انگلیسی اشاره میکنیم.

امکانات فنی

در کلاس های آنلاین استفاده از ویدیوکنفرانس، پخش صدای تلفظ صحیح کلمات و استفاده از دیگر پلتفرم های آموزش در بهترین دوره آنلاین زبان انگلیسی امتیازات ویژه ای به این شیوه آموزش اضافه میکند. امکان ضبط کلاس برای مرور دوباره تدریس روزانه در فرصت مناسب یا استفاده از دوره های ضبط شده باعث میشود که همیشه در دسترس باشند که این شرایط برای کلاس های حضوری تا حدی سخت و قابل انجام نیست.

محیط آموزشی

کلاس های حضوری همانطور که از نامش پیداست در یک محیط فیزیکی برگزار میشود که مزایای خود را دارد. تجهیزات آموزشی کلاس های حضوری مانند تخته وایت برد، ویدئو پروژکتور و سیستم های شخصی و وجود مدرس میتواند یادگیری را بهتر کند اما استفاده از کلاس های آنلاین یا دوره های ضبط شده در محیط خود دانشجو انجام میشود که فراهم کردن هر کدام از این امکانات بستگی به خود فراگیر زبان انگلیسی دارد.

تعاملات اجتماعی

در کلاس های حضوری، دانشجویان میتوانند با دانشجویان دیگر و استادان خود تعامل داشته باشند و از فرصت های شبکه ساز و یادگیری از هم دیگر بهره ببرند. این در حالیست که در استفاده از کلاس های آنلاین و خرید پکیج های آموزشی شما در منزل یا محیط خود تنها هستید و امکان گفت و گو با دوستان و همکلاسی هایتان را ندارید. حضور در تعاملات اجتماعی میتواند بسیار کمک کننده در تقویت لهجه و ادای درست کلمات را برای شما فراهم کند.

هزینه

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که شاید در انتخاب نحوه یادگیری و انتخاب شیوه یادگیری برای شما مشخص کننده مسیر باشد همان هزینه های مالی است. به طور معمول هزینه شرکت در کلاس های حضوری بیشتر از هزینه کلاس های آنلاین و خرید دوره های ضبط شده است. بسته به موقعیت مکانی و امکانات در دسترس شما مانند خرید بسته اینترنت و تجهیزات فنی مانند لپ تاپ و یا موبایل جهت شرکت در کلاس های آنلاین میتواند خود هزینه ساز باشد برای دانشجو اما دانستن قیمت دوره های ضبط شده مانند قیمت دوره پازلینگ‌ نشان میدهد که این شیوه آموزش میتواند با توجه به یادگیری که ایجاد میکند بسیار مقرون به صرفه باشد.

تعاملات دانشجو_مدرس

حضور در کلاس های حضوری باعث میشود که دانشجو همیشه در ارتباط با مدرس باشد و مشکلات و سوالات خود را ساده تر حل کند و بهبودی بیشتری در فهم و یادگیری داشته باشد در کلاس زبان آنلاین این تعاملات به صورت مجازی انجام میشود و دشواری های خاص خود را دارد. تعداد دانشجویان معمولا در کلاس های درس مجازی بیشتر از حضوری میباشد و همین مساله باعث میشود که ارتباط گرفتن با مدرس سخت تر شود همچنین ممکن است زماتی زیادی از سوی مدرس صرف شود تا به بخواهد به سوال شما پاسخ دهد. این در حالیست که ارتباط با مدرس در دوره های ضبط شده امکان ندارد و تمام یادگیری شما بسته به همان فایل ها میباشد.

تنوع درس ها

در استفاده از آموزش آنلاین یا دوره های ضبط شده، تنوع درس ها و دوره های آموزشی بسیار بیشتر از کلاس های حضوری است این در حالیست که دانشجو در محیط دانشگاه برای یادگیری محدود بوده و مجبور به پذیرش تدریس های ارایه شده از سوی دانشگاه و کلاس های آموزشی حضوری میباشد.

چگونه بهترین پکیج را برای آموزش زبان انتخاب کنیم؟

تعیین هدف و سطح زبانی

داشتن هدف در یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است. اینکه از مراجعه به پکیج های آموزشی چه چیزی را میخواهید تقویت کنید (خواندن، نوشتن، شنیداری یا صحبت کردن) و همچنین تعیین سطح خود ( مبتدی، متوسط یا پیشرفته) برای انتخاب پکیج مناسب بسیار اهمیت دارد.

بررسی محتوا و روش آموزشی

در دوره آموزشی پازلینگ کل مباحث آموزش داده شده در یک جلسه را می توانید مثل زبان مادری خودتان صحبت کنید. در این سبک شما می توانید به مدت ۲۰ جلسه در طول یک دوره به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنی. قیمت دوره پازلینگ‌ با وجود محتوایی که دارد بسیار مناسب است، دوره های پازلینگ شامل محصولاتی است که برای تمامی سنین قابل ارائه است. قبل از خرید یک پکیج آموزشی بررسی محتوای پکیج امری ضروری است. بررسی فهرست سر فصل ها، نمونه تمرین ها و روش های آموزشی مورد استفاده در پکیج میتواند به شما در تصمیم گیری کمک کند.

تناسب با سبک یادگیری شما

هرکسی به توجه به قابلیت هایی که در وجود خود دارد سبک یادگیری متفاوتی دارد پس قبل از خرید با آشنایی با روش های آموزشی آنها پکیجی را انتخاب کنید که بتوانید بیشترین ارتباط را با آن بگیرید و در بهبود یادگیری شما موثر باشد.

قابلیت تنوع و پوشش موضوعات

پکیجی که انتخاب میکنید باید قابلیت وفق پذیری با موضوعات متفاوت را داشته باشد. این امر به شما کمک میکند تا مهارت های مختلف زبانی را به صورت جامع یاد بگیرید و همچنین شرایط مختلفی که در آینده برای شما قابل پیش بینی نبوده را با آموزش هایی که یاد کرفته اید پاسخ گو باشد.

کلام آخر

در پایان میتواند گفت به آنچه که شما در انتخاب یک کلاس حضوری یا آنلاین یا دوره های آموزشی برای تصمیم گیری نیاز داشتید را برای شما توضیح دادیم در نظر گرفتن ملاک هایی که بیان شد بیشترین دغدغه هایی بوده که کاربران به آنها توجه کرده اند. با ترغیب شما به یادگیری زبان انگلیسی و انتخاب بهترین منبع آموزشی میتواند به راحتی مهارت های زبان خود را بهبود ببخشید و به اهدافتان در یادگیری سریع زبان نزدیک تر شوید. دوره پازلینگ دکتر منوچهر زاده یکی از بهترین منابعیست که امروزه بسیار مورد توجه فراگیران زبان انگلیسی قرار گرفته است چراکه در زمان کوتاه نتایج قابل توجه ای را از خود به نمایش گذاشته است.

درباره نویسنــده
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

یـک جلسه مشـاوره رایـگان

دریـافت نمونـه فایـل‌های کلاس

لطفا شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

مشـاوریـن مــا در سـریع تـریــن زمــان بــا شمـا تـماس میـگیـرن

یـک جلسه مشـاوره رایـگان

دریـافت نمونـه فایـل‌های کلاس

لطفا شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

مشـاوریـن مــا در سـریع تـریــن زمــان بــا شمـا تـماس میـگیـرن